28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Bioware és az Unreal Engine 3

Írta: Madrac 7 hozzászólás

A Bioware licenszelte az Unreal Engine 3-t következő játékához, melyet még nem jelentett be a cég. A grafikus motor most készülő verziója már azokra a videókártyákra lesz optimalizálva, melyek még csak a tervező asztalon vannak, a lehetőségei pedig sokkal nagyobbak lesznek, mint a mai konkurens engine-eknek. A Bioware komoly reményeket fűz az Unreal engine-es játékukhoz, míg az Epic boldog, hogy újabb cég választotta az általuk fejlesztett terméket.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

HOZZÁSZÓLÁSOK

Gerry
Gerry [8082]
Nem festegetem, nem tudok festni, ahoz másféle jómunkásember kellene. Csak számolok azzal a lehetőséggel is, hogy a játék nem váltja be a hozzá fűzött reményeket. Bár persze remélem, hogy remek játékkal fogunk gazdagodni, idén ezt várom a legjobban.:-)
asas01
asas01 [12269]
Ne fesd az ördögöt a falra!:-)
Gerry
Gerry [8082]
Egyelőre jöjjőn ki a Bloodlines, az után majd elválik, hogy az "olyan mint a Bloodlines" általános népi dícséret, vagy éppenséggel szitokszó.;-)
asas01
asas01 [12269]
Talán valami Bloodlines-hoz hasonló királyság lesz. Remélem.:-)
Gerry
Gerry [8082]
Két-három év múlva meg fog jelenni a 3.0-ás motorra épülő BioWare-s játék...bár hirtelen el nem tudom képzelni, hogy kifél szerepjátékot lehet készíteni ilyen ultrabrutális motorral...
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (7 db)