28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Transformers: Revenge of the Fallen (Hírek)

Dilikutya
#2 Dilikutya [167]
Szomorú, hogy az első normálisnak szánt PC-s Transformers játék akkora szar volt, ettől sem várok többet sajnos. Elég buta és egyszerű játékmenete volt, rendkívül egysíkú, ráadásul az irányítás nagyjából robot formában volt csak jó, repülőként egyenesen játszhatatlan a játék.
Mondjuk a 96-os Beast Wars még butább játék.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Transformers: Revenge of the Fallen (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat