Szomorú, hogy az első normálisnak szánt PC-s Transformers játék akkora szar volt, ettől sem várok többet sajnos. Elég buta és egyszerű játékmenete volt, rendkívül egysíkú, ráadásul az irányítás nagyjából robot formában volt csak jó, repülőként egyenesen játszhatatlan a játék.
Mondjuk a 96-os Beast Wars még butább játék

.
Nem vagyok perverz, csak haladok a korral.