28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nem lesz idén Aliens: Colonial Marines (Hírek)

strar
#3 strar [77]
A gearbox fejlesztette, akik azért nem az elcseszett játékokról voltak híresek. 1 év halasztás elég nagy idő egy ilyen játéknál - az ut3-mas engine is öregszik, és a képek alapján a grafika inkább hangulatos, mintsem előremutató. Sajnálom a dolgot, a játék benne volt az idei várólistámban.

Válasz erre

Tris
#2 Tris [5]
Azon gondolkoztam, miért van az, hogy olyan sok, a közeljövőben esedékes nagy címet halasztanak. A legjobb példa erre talán a Godfather 2. Már majdnem megjelent, talán hetek voltak hátra? Na de miért is kéne elhalasztani egy teljes évvel egy lényegében már kész játékot? Azután rájöttem: mert szar. Szokás szerint összehányták mindet, mert mi kis hülyék úgyis megvesszük. És ekkor becsapott a hitelválság, és most inkább halasztanak, mert belátták, hogy jobban járnak, ha fejlesztik még őket, és tuti a bevétel, mintsem kiadják a szennyet, ami esetleg megbukik. Jobban is teszik. Mindenesetre mi így járunk jobban. Remélhetőleg. Pedig már nagyon vártam az Alienst.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Nem lesz idén Aliens: Colonial Marines (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat