Fórum » Beszélgetés a játékokról
Bully
Nem okoz gondot.Nézd csak meg az adatlapom.Az egyik haverom pánikolt, csak ő nem regisztrált.Meg azért a játék grafikája annyira nem jó, hogy "ennyi" legyen a gépigénye.PL.: COD 4-nek is szebb a grafja, és feleolyan jó gép is elég neki.Az optimalizáció nem mindegy!
ennyi, mi ezen a meglepő? rossz portolás, jó játék, de nehogy már ekkora gépigény ma gondot okozzon...
Valaki nem tudná megmondani, hogy a játék gépigénye tényleg ennyi, vagy nem éppen, és gyengébb gépeken is elfut.
Ez a minimum: (hivatalos)(?)
CPU: Intel Pentium 4 (3+ GHZ) / AMD Athlon 3000+
RAM: 1GB RAM
VGA: DirectX 9.0c Shader 3.0 supported, Nvidia 6800 or 7300 or better, ATI Radeon X1300 or better
DX: DirectX 9.0c
OS: Windows XP / Windows Vista
HDD: 4.7GB free space
Hang: DirectX 9-compatible sound card
Ez a minimum: (hivatalos)(?)
CPU: Intel Pentium 4 (3+ GHZ) / AMD Athlon 3000+
RAM: 1GB RAM
VGA: DirectX 9.0c Shader 3.0 supported, Nvidia 6800 or 7300 or better, ATI Radeon X1300 or better
DX: DirectX 9.0c
OS: Windows XP / Windows Vista
HDD: 4.7GB free space
Hang: DirectX 9-compatible sound card
Valaki tudna mondani oldal címet hogy a bully-hoz honnan szedhetnék le javítást(patch)-et??
Hy!VALAki PLS Help amikor föltettem minden király volt!És bementem a suliba elkezdtek üldözni a nagyobbak!Megyek fel a lépcsön az igazgatóhoz vagy ki az és kiirt egy hibát!!!

Bocs ugyanazd a linket adtam meg mint Kain!
Cigány kúrva annyukat a fekáknak!
http://bullymissions.com/ ezen a linken megtaláljátok ennek a játéknak az összes pályályát videón!
Cigány kúrva annyukat a fekáknak!
nah, utoljára még játszottam vele egy kicsit, 95,08% lett a vége.
találtam egy volcano 4000-et, amit el is nyomtam, megnyertem a dekázást és a kosárpályán kiütöttem a gyereket. a yearbook-ból 20 ember hiányzik, de már nem volt kedvem bejárni a várost értük.
azt nem tudom, hogy a suli tetejére fel lehet-e menni mégegyszer, nem is próbáltam, meg azt sem tudom, hogy van-e ott valami érdekes (valszeg nincs).
95,08%! ójeee!
találtam egy volcano 4000-et, amit el is nyomtam, megnyertem a dekázást és a kosárpályán kiütöttem a gyereket. a yearbook-ból 20 ember hiányzik, de már nem volt kedvem bejárni a várost értük.
azt nem tudom, hogy a suli tetejére fel lehet-e menni mégegyszer, nem is próbáltam, meg azt sem tudom, hogy van-e ott valami érdekes (valszeg nincs).
95,08%! ójeee!

PS2-es végigjátszás
Ez segítségnek jó, videókból áll. A küldetések és az órák vannak meg ezen az oldalon.
egyébként meglep, hogy milyen kevesen játszottak ezzel a Rockstar játékkal, és nem is értem, hogy miért nem kapott nagyobb reklámot (a szokásos ellentiltakozásokon kívül, ami lassan minden Rockstar játék része).
Ez segítségnek jó, videókból áll. A küldetések és az órák vannak meg ezen az oldalon.
egyébként meglep, hogy milyen kevesen játszottak ezzel a Rockstar játékkal, és nem is értem, hogy miért nem kapott nagyobb reklámot (a szokásos ellentiltakozásokon kívül, ami lassan minden Rockstar játék része).
Ma vittem végig, ha valaki más is játszott/ik vele, az írhat véleményt, kérdezhet, stb.
Most nincs kedvem leírni a pc-s port hibáit, vagy épp a játék érdemeit összegyűjteni, aki játszik, vagy játszott már vele, az tudja úgyis, hogy mivel van dolga, aki meg nem, az nézzen utána és szerezze be, ha tetszik neki az alapötlet, szerintem marha jó lett.
Amúgy 94% lett nekem a vége, a játékautomatákból nem játszottam minddel, csak kettő-hárommal, valszeg ez egy hiányosság, aztán volt két öreg néni kísérős megbízás, amiket különböző okok miatt akkor nem tudtam teljesíteni, valszeg ha későn elmennék azokra a helyekre, megkapnám, és meg tudnám őket csinálni, de nincs nagy kedvem, meg párszor próbáltam is őket és nem jöttek elő a nagymutterok... Jah és a melókból nekem a hólapátolás kimaradt, nemtom azt honnan kellett volna összeszedni???
Meg még egy dolog: a Volcano 4000-em sem volt, mert a játék végére már nem turkáltam a szekrényekben, állítólag azokban egyszer-egyszer talál az ember, bár szerencsére láttam, mert egyszer mellettem rakta le az egyik gyíkarc
jah meg a dekázás és a kosárpályán a gyerek eltalálása nincs meg.
más minden megvan, asszem a hiányzó feladatok fedik is a 6 százalékot (lehet, hogy nem)
(BTW: életem első topicja, amit direkte nyitok, a híreknél való első hozzászólás nem számít. csak mert egyszer régen megfogadtam, hogy nem nyitok, de mivel ennek még nincs, gondoltam ennyi idő után tehetek egy kivételt, ami erősíti a szabályt: soha többet!
)
Most nincs kedvem leírni a pc-s port hibáit, vagy épp a játék érdemeit összegyűjteni, aki játszik, vagy játszott már vele, az tudja úgyis, hogy mivel van dolga, aki meg nem, az nézzen utána és szerezze be, ha tetszik neki az alapötlet, szerintem marha jó lett.
Amúgy 94% lett nekem a vége, a játékautomatákból nem játszottam minddel, csak kettő-hárommal, valszeg ez egy hiányosság, aztán volt két öreg néni kísérős megbízás, amiket különböző okok miatt akkor nem tudtam teljesíteni, valszeg ha későn elmennék azokra a helyekre, megkapnám, és meg tudnám őket csinálni, de nincs nagy kedvem, meg párszor próbáltam is őket és nem jöttek elő a nagymutterok... Jah és a melókból nekem a hólapátolás kimaradt, nemtom azt honnan kellett volna összeszedni???
Meg még egy dolog: a Volcano 4000-em sem volt, mert a játék végére már nem turkáltam a szekrényekben, állítólag azokban egyszer-egyszer talál az ember, bár szerencsére láttam, mert egyszer mellettem rakta le az egyik gyíkarc
jah meg a dekázás és a kosárpályán a gyerek eltalálása nincs meg.
más minden megvan, asszem a hiányzó feladatok fedik is a 6 százalékot (lehet, hogy nem)
(BTW: életem első topicja, amit direkte nyitok, a híreknél való első hozzászólás nem számít. csak mert egyszer régen megfogadtam, hogy nem nyitok, de mivel ennek még nincs, gondoltam ennyi idő után tehetek egy kivételt, ami erősíti a szabályt: soha többet!
)A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
