28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 2 - Launch trailer (Hírek)

speedy249
#9 speedy249 [96]
russianboy lehet hogy a single fasza lesz mint a MW-é vagy a COD2-é de a multiban hm.....hogyha a COD 7 is ilyen lesz lassan átmegy a COD széria cs-be.9v9 lehet hogy nyugis lesz de egyben uncsi is.Jó én a bf-es 32vs32 hoz szoktam

Válasz erre

RUSSIANBOY
#8 RUSSIANBOY [330]
KIRÁLY...bár ez finom fogalom volt rá mivel eme szonál 10 000 000szor jobb leszEz az fejlesztők csak igy tovább....az az űrbéli állomás robbanásos rész nagyon tetszett meg a fegyveresek a reptéren a gépek kiirásánál


ÜBER LESZ AKÁRCSAK AZ ELŐDJE

Van aki egy tengerparta vágyik, van aki világot akar látni.Én csak CSERNOBILba szeretnék egyszer eljutni.És ezt komolyan mondom.

Válasz erre

powerhouse
#7 powerhouse [13850]
Till I collapse

If I look back I am lost

Válasz erre

Előzmény: gerimaster12 2009.11.05. 20:26
gerimaster12
#6 gerimaster12 [2]
én meg remélem csak egy mile high club fíling lesz ! nem akerok meghalni!! vagy lehet hogy az UFÓ-k megtalálnak! De azé (ha lesz) az űrben multizni na az lesz a kafa! Ez eminem melyik száma??

Azon a napon amikor nem szenvedtem nem is éltem! CRYSIS 2

Válasz erre

Rigida
#5 Rigida [544]
az az akció űrben valszeg olyan lesz mint a kivégzős pálya, megyünk meghalunk vége

A dyslexic man walks into a bra.

Válasz erre

speedy249
#4 speedy249 [96]
nem gondoltam volna hogy eminem de eggyet meg kell hagyni látványos
különben eggyet értek az alattam szólóval tényleg sok

Válasz erre

powerhouse
#3 powerhouse [13850]
Akció a világűrben? Azért ez már kicsit sok...

If I look back I am lost

Válasz erre

Rigida
#2 Rigida [544]
Eminem

A dyslexic man walks into a bra.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Modern Warfare 2 - Launch trailer (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat