http://www.jatekok.hu
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
A Commandos 2 arany lett (Hírek)
Nem nyert. Az "arany korongra került" kifejezésnek semmi köze az előrendeléshez. Annyit jelent, hogy elkészült az a verzió, mely gyártásra kerül (és onnan származik, hogy az írott CD-k legtöbbje kezdetben arany felületű volt, a master példány pedig érthetően írott CD-re kerül)
Amúgy most érkezett az Eidostól megjelenési lista, szeptember 21-én jelenik meg a játék (a hírbe azóta bele is írtam)
Amúgy most érkezett az Eidostól megjelenési lista, szeptember 21-én jelenik meg a játék (a hírbe azóta bele is írtam)
Na hello Mindenki vettem egy PC-s Ujsagot (made in Romania) Cimlap: Commandos 2 cd melleklet: Videos: halo elinditom: semmi ujra: semmi a kepernyo jobb felso sarkaban egy ikon (Acrobat Reader 4.0) Install pillanatok alatt felteszi ezt a csekely 200 megas programot elinditom lass csodat elindul. Nehany fa, 2 ember Green Beret Es egy uj karakter (thief(tolvaj)) ez utobbi lassan de elindu7l a garazsajtok fele tapadokorongok kerulnek elo felmaszik Lat egy7 zold pancelost beleul es elindul
The End
Amugy a szobakat ha a tolvaj felmaszik
3D-ben meg lehet nezni van viz alatti kuldetes ami nagyon jol nez ki amugy mindenki belemehet a vizbe ha mely es all tapossa a vizet tudja a mell es gyorsuszast
amugy meg sok mindent tudnak>
The End
Amugy a szobakat ha a tolvaj felmaszik
3D-ben meg lehet nezni van viz alatti kuldetes ami nagyon jol nez ki amugy mindenki belemehet a vizbe ha mely es all tapossa a vizet tudja a mell es gyorsuszast
amugy meg sok mindent tudnak>
Na hello Mindenki vettem egy PC-s Ujsagot (made in Romania) Cimlap: Commandos 2 cd melleklet: Videos: halo elinditom: semmi ujra: semmi a kepernyo jobb felso sarkaban egy ikon (Acrobat Reader 4.0) Install pillanatok alatt felteszi ezt a csekely 200 megas programot elinditom lass csodat elindul. Nehany fa, 2 ember Green Beret Es egy uj karakter (thief(tolvaj)) ez utobbi lassan de elindu7l a garazsajtok fele tapadokorongok kerulnek elo felmaszik Lat egy7 zold pancelost beleul es elindul
The End
Amugy a szobakat ha a tolvaj felmaszik
3D-ben meg lehet nezni van viz alatti kuldetes ami nagyon jol nez ki amugy mindenki belemehet a vizbe ha mely es all tapossa a vizet tudja a mell es gyorsuszast
amugy meg sok mindent tudnak>
The End
Amugy a szobakat ha a tolvaj felmaszik
3D-ben meg lehet nezni van viz alatti kuldetes ami nagyon jol nez ki amugy mindenki belemehet a vizbe ha mely es all tapossa a vizet tudja a mell es gyorsuszast
amugy meg sok mindent tudnak>
jahh én a hírre mondom, amúgy sztem azt, hogy már van annyi rendelés, ami elég az aranyhoz
"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!
Ez pontosan mit jelent,mert nem igazán értem,azt,hogí arany lett.
http://www.jatekok.hu
ideje volt már...
"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 09:10
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2570]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
