28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Boldog karácsonyt kívánunk! [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: Boldog karácsonyt kívánunk!
Idén inkább nem említjük meg a bejglit.

Tropica26
#17 Tropica26 [37]
Boldog karácsonyt mindenkinek!

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2020.12.26. 14:30
szbszig
#16 szbszig [33649]
Szintén boldog karácsonyt, és jobb 2021-et, mint 2020-t mindenkinek!

Bár utóbbi nem igazán lesz nehéz, gondolom. Hacsak az angliai, mutáns vírustörzs rá nem szabadul Európára és a világra az elkövetkező napokban...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Sityi 2020.12.25. 12:49
Ricsi1976
#15 Ricsi1976 [2038]
Akit az idén megsértettem, attól elnézést! Jövőre folytatom.

Válasz erre

Sityi
#14 Sityi [1641]
Boldog bejglit mindenkinek!
És ami a legjobb volt 2020-ban, az legyen a legrosszabb 2021-ben!

Békés, áldott ünnepeket!

Válasz erre

Shadowguard
#13 Shadowguard [4577]
Bizony Én régóta így emlegetem... a kapzsiság és a képmutatás ünnepe \o/

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

Előzmény: Ricsi1976 2020.12.25. 12:03
Ricsi1976
#12 Ricsi1976 [2038]
Harácsony Boldogat Nektek is!

Válasz erre

Előzmény: Shadowguard 2020.12.25. 11:56
Shadowguard
#11 Shadowguard [4577]
Nincs az az isten A házból se mozdulok ki és egyébként sem kötelező nálunk

Attól függetlenül Boldog Harácsonyt...Karácsonyt mindenkinek aki tartja!

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

Előzmény: Ricsi1976 2020.12.25. 09:40
Gobiakos
#10 Gobiakos [13330]
Áldott karácsonyi ünnepeket kívánok!

Válasz erre

Ricsi1976
#9 Ricsi1976 [2038]
Pofirongyisat!

Válasz erre

Előzmény: ufodani 2020.12.25. 09:08
ufodani
#8 ufodani [17764]
Szép kis maszkos karácsonyt- baffa meg!

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Ricsi1976
#7 Ricsi1976 [2038]
Jaaa, vágom. Köszi Nem voltam körültekintő.

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2020.12.24. 23:36
Madrac
#6 Madrac [4264]
Boldog Karácsonyt!

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Pyrogate
#5 Pyrogate [21953]
A kapcsolódó cikkben a videó a zöld

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: Ricsi1976 2020.12.24. 21:00
neumark
#4 neumark [2882]
Boldog Karácsonyt kívánok a PlayDome lakóinak!

Válasz erre

Ricsi1976
#3 Ricsi1976 [2038]
Boldog Karajcsont! Én nem látok zöld-fehéret. PC-ről látni? Telefonról tolom, így kevesebb a reklám.

Válasz erre

Pyrogate
#2 Pyrogate [21953]
Boldog karácsonyt Nektek is! Tetszik ez a szép zöld-fehér dizájn

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Z-Master
#1 Z-Master [20407]
Nektek is boldog karácsonyi ünnepeket!

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat