Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Játék amiben a legnagyobat csalódtam

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W
Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ
Egy optimalizálatlan, ronda, buggyűjtemény, béna konzolátirat
. (még a Driv3r is lekörözi
)
A verekedések "viszonylag" jól sikerültek főként a végén mert már tápos Neo. Az is jó h a kimaradt jeleneteket beletették a játékba. De összességében egy nulla az egéssz.
Egy próbát esetleg végigjátszást megér de ennyi. Többet nem teszem fel. 6gb-ot tesz fel nevetséges.
A San Andreas sokkal jobb ennél, igaz én sem vagyok 1 GTA fan.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
pedig tervben volt hogy kipróbálom.... de ha télleg ilyen akkor nem kell.
továbbra is a san andreast szidom mert az nemtetszett

Pedig nagyon bíztam a Shiny-ban. Az előzetes videok alapján teljesen másnak tünt a játék. Valószínüleg azért mert jól össze lettek vágva a jelenetek. Kár ezért a játékért.
Amúgy az egyik újság 71%-os értékelést adott rá. Szerintem 50% lenne a reális.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

http://darkmist.uw.hu http://wow.zeronix.nl
a 4 soros szövegemből full nem lehet kivenni melyik játékról van szó...bocsi nem címeztem.A FIFA06 ról.Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ
Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ
SPAS 12
SPAS 12


Egyébként inkább sajnállak,hogy csak ennyi maradt meg benned a WoW-ból.Mindig a grafika animáció problémakör kerül terítékre..
A HANGULAT nem számít????
Mert nekem az valahogy mindig fontosabb mint a csillogó felszín alatta meg a nagy büdös semmi.
Persze a a legjobb ha a kettő összhangban van de az már más tészta és ritka mint a fehér holló.
Mellesleg nekem bejön ez a világ csak szeretni kell a képregényszerű gyermeteg grafikát és ennyi.
De ízlések és pofonok.Így jó ahogy van slussz-passz.
Nem baj legalább nem lesznek tömött sorok mondjuk a Bloodscalpon,be tudok jutni egyből nem kell fél órát várni mint újabban.
Ne vegyétek nagyon sz@r játék!


,,Happiness is only real when shared."
A varázslatok iszonyatosan néznek ki, és amikor megütünk egy ellenfelet, idétlen csíkok jelzik az ütés helyét... Ráadásul a varázslók két spell közt úgy állnak, mint a cövek.
A sárkányok szája belseje két piros lapból áll, és még sorolhatnám vég nélkül... Iszonyatos nagy csalódás volt a számomra, amit még a jól kidolgozott fegyver-, trade- és skillrendszer sem tud enyhíteni.
A GW-ben meg az a nagy baj, hogy egyelőre túl rövid a PvE része, nagyon csak az elég szimpla PvP-re fókuszál, és nincs elég nagy változatosság. Mintha csak a WoW reverziója lenne, ugyanis gyönyörű a grafikája és sokkal többet kell benne taktikázni.
Ha már a játékélménynél tartunk, akker meg kell említenem hogy a bf2-ben 1 csepp sincs...
http://darkmist.uw.hu http://wow.zeronix.nl












































I wish I could have known about the view from halfway down
http://darkmist.uw.hu http://wow.zeronix.nl

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W
on+ az adwent rising sincs tőle messze (as-nek csak a grafja nem teccet, egyébbként qvajó, és megéri végigvinni
http://darkmist.uw.hu http://wow.zeronix.nl
Az okos enged...a kísértésnek! Egyébként pedig a nőknek is van joguk programozni. Mosógépet!
Még a "black rider" nevű object-nek az apply-ozása sem dobja fel, mert ott is a játék grafikai motorja "dohog" az animációkban.
Nagy-nagy csalódás ez nekem. Nem hiába mondják a krautokról, hogy fantáziátlan társaság. De, vazze, legalább a híres precizitásuk jeleit tapasztalnám: mondjuk, a jól megrajzolt karakterekben, a kevesebb poligon-számban, satöbbi. De nem.Szerintem ezt is török vendégmunkásokkal csináltatták.

Egeret abszolút nem használhatsz, még nézelődésre sem, az irányítani csak a kurzor gombokkal lehet, beállításban csak az automentés, a nyelv és a felirat változtatható, a bill. kiosztás nem!
2005 végén ez nagyon gagyi szerintem!
Az okos enged...a kísértésnek! Egyébként pedig a nőknek is van joguk programozni. Mosógépet!
Egeret abszolút nem használhatsz, még nézelődésre sem, az irányítani csak a kurzor gombokkal lehet, beállításban csak az automentés, a nyelv és a felirat változtatható, a bill. kiosztás nem!
2005 végén ez nagyon gagyi szerintem!
Az okos enged...a kísértésnek! Egyébként pedig a nőknek is van joguk programozni. Mosógépet!
Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ
Dark Archon
Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

(o.o)
Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ
Amúgy a Matrix PON-nál csak a gépigényben csalódtam mert az brutális. A játék hangulata viszont király.
Régebben:
Dúúúm3. annál már azt csináltam hogy a 3. pályán mondtam: "Most már csak azért is végigviszem, és mindenki aki készítette bek*phatja!."
Meg talán a Moha: Pacific Assault. Többet vártam tőle.
(o.o)
6400+X2, 2GB DDR2, 9600GT
Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ
Köpedék az irányítása! Nem értem, ha egyszer valami bevált, azon miért kell váltotatni - hülyék ezek az EA Games-nél!?
Ezért is kár

Az okos enged...a kísértésnek! Egyébként pedig a nőknek is van joguk programozni. Mosógépet!
6400+X2, 2GB DDR2, 9600GT

6400+X2, 2GB DDR2, 9600GT

jwolf

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ
de a FEAR télleg geci jó csak nagy a gépigénye.
Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ
jwolf
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
