28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

XIII patch (Hírek)

Damarus
#2 Damarus [2]
Nekem meg azt Írja ki a játék hogy valami
errors cd-s copy?.dll valami ilyesmi jó lenne ha valaki segíteneez ügybe!
Én jól raktam már fel a játékot ezerszel!

Válasz erre

emmersson
#1 emmersson [604]
"kösz"
Jól elb...szta az egészet!
"kritikus hiba" és társai ,SŐT újratelepíteni sem tudom!

Az okos enged...a kísértésnek! Egyébként pedig a nőknek is van joguk programozni. Mosógépet!

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat