28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Battle for Wesnoth - itt az új verzió (Hírek)

TomJoad
#5 TomJoad [2]
Sziasztok!
Csak szeretném megjegyezni, hogy a fordításban sokunk munkája van benne, akik merő hobbiból gondoltuk, hogy elkezdjük magyarítani ezt a remek játékot. Ebből következik, hogy csak ritkán tudjuk tartani az iramot a fejlesztők változtatásaival. Ajánlom, a fordításhoz tartozó fórumot a magyar közösségi lapunkon, ahol bejelenthetitek a hibákat, illetve jelentkezhettek fordítónak: http://www.freeweb.hu/wesnoth/index.php?name=Forums&c=5

Válasz erre

Star Wars
#4 Star Wars [11836]
Hát ez a fordítás elég rossz lett...még olyan is előfordul, hogy egy, a képen látható ablakban keverve van az angol meg a magyar. Akkor már azt mondom, inkább hagyják az egészet angolul, vagy fordítsák le teljesen...

RIP pcdome

Válasz erre

Retee
#3 Retee [1560]
Csak egy kis tájszólás. Amúgy is én fényképeztem ki, kivéve a harmadikat.

Válasz erre

Vöge
#2 Vöge [288]
Azért kiadhattak volna olyan képeket is, amin nincs elgépelés

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
The Battle for Wesnoth - itt az új verzió (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat