28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - single trailer (Hírek)

kopé
#7 kopé [38449]
baaaakter. ez gyönyörű.
Nem találok szavakat. Ha valóban ilyen lesz, méghozzá ilyen ütős SPvel, akkor méltó folytatása lesz a 2nek.

Válasz erre

.:[Kain]:.
#6 .:[Kain]:. [11704]
huhhú, co-op is lesz? akkor már tudom, hogy mit fogunk játszani tesómmal

Válasz erre

Artemius '89
#5 Artemius '89 [405]
Látom végre Battlefield-éknél is rájöttek, hogy nem árt egy tisztességes Single Player mód, nem csak a multira kell építeni. Ez nagyon ígéretes, nekem bejön, csak ne legyen olyan... hogy is mondjam... ízetlen, mint az utolsó Medal of Honor volt

A földönkívüli intelligencia létezésére az a legnagyobb bizonyíték, hogy még egyszer sem tették a lábukat a bolygónkra.

Válasz erre

Peace
#4 Peace [28896]
Ez mocskos hangulatosnak tűnik, főleg a katonák szövegei tetszenek. Nálam a BC 2 volt utoljára a legütősebb FPS ebben a kategóriában, ha azt a szintet eléri, akkor már gond nem lehet.

Válasz erre

rootshaper
#3 rootshaper [1614]
egy négy éve középkategóriás konfigként vásárolt gépen tökéletesen megy a BC2 max grafikán, 1680x1050-ben, DX9 módban. nemhiszem, hogy ez erőmű lenne

Válasz erre

Előzmény: munszu 2011.03.03. 14:21
munszu
#2 munszu [574]
Hát én nem várok sokat tőle...
Az egy dolog hogy Battle Field a neve,de az még nem jelenti azt hogy jó is.
A BC2 is elmegy kategóriába tartozik, szép szép, és méghozzá atom erőmű is kell neki...
Inkább gyúrjanak arra hogy élvezetes legyen, mert BC2-őt is hamar meguntam.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Battlefield 3 - single trailer (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat