28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - single trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

munszu
munszu [574]
Hát én nem várok sokat tőle...
Az egy dolog hogy Battle Field a neve,de az még nem jelenti azt hogy jó is.
A BC2 is elmegy kategóriába tartozik, szép szép, és méghozzá atom erőmű is kell neki...
Inkább gyúrjanak arra hogy élvezetes legyen, mert BC2-őt is hamar meguntam.

Vissza

Fórumszabályzat