28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rage - Arsenal trailer (Hírek)

GeryG
#11 GeryG [2379]
Igaz, mind a Crysis 2, mind a Bulletstorm felül teljesítette az elvárásokat. BS kifejezetten jó, nálam (bár még év eleje van) bőven esélyes az év fps-e címre. Évek óta nem szórakoztam ennyire jól.

Homefront már neccesebb, az ötlet nem volt rossz, még a játékmenet is úgy ahogy elment, viszont a töménytelen mennyiségű bogár iszonyatosan lerontotta az összhatást sajnos. Arról a kb 30 percről, ameddig tartott a single kampány, ne is beszéljünk...

Válasz erre

Előzmény: Peace 2011.04.12. 05:40
Peace
#10 Peace [28898]
Én is így vagyok vele, de nem ítélkezem előre, mivel a Bulletstorm és a Crysis 2 esetében is így tettem, és mindkettő hatalmas meglepetés volt, mindkettőt nagyon élveztem! Nem beszélve a Homefront-ról, amit szintén előre temettem a videók alapján, erre az év egyik legnagyobb játékélménye lett számomra.

Válasz erre

Előzmény: strar 2011.04.11. 14:44
strar
#9 strar [77]
a grafikát elnagyoltnak érzem, meg ez az enyhe cell shader stílus sem jön be, a játékmenet meg pl ebből a videóból ilyen painkiller/bulletstorm agyatlanságnak tűnik - még akkor is ha a fegyvereket eksön közben nem lehet máshogy bemutatni. de majd kiderül. rpg-elemek javíthatnak rajta.

Válasz erre

Előzmény: rootshaper 2011.04.11. 15:11
rootshaper
#8 rootshaper [1614]
ha nem Doom lett volna a címe, biztos nem kel el olyan példányszámban, mint tette, de azért nem volt az olyan rossz. nekem leginkább a zene hiányzott belőle, ahogy az a Quake 4-ből is. (a Quake 2 soundtrack még most is a lejátszómon van és naponta hallgatom... a valaha írt legjobb játék OST szerintem )

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2011.04.11. 16:02
Madrac
#7 Madrac [4264]
Aggodok azert, nekem a Doom 3 se tetszett.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: GeryG 2011.04.11. 15:57
GeryG
#6 GeryG [2379]
Jó lesz ez, hisz ID Soft...

Válasz erre

Madrac
#5 Madrac [4264]
Meg 20x ennyi fegyver!

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: rootshaper 2011.04.11. 15:11
rootshaper
#4 rootshaper [1614]
lehet benne lőni. mi kell még egy FPS-hez? nem is csak lőni lehet majd benne hanem autót is vezetni. kéne még egy kis űrhajószimulátor bele meg mondjuk foci?

Válasz erre

Előzmény: strar 2011.04.11. 14:44
strar
#3 strar [77]
akkor csak engem nem tud meggyőzni? Sem a grafika sem az eddig látott játékmenet.

Válasz erre

gamator
#2 gamator [176]
Tetszikelem

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Rage - Arsenal trailer (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat