28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rage - Arsenal trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Madrac
Madrac [4264]
Meg 20x ennyi fegyver!

Quoth the raven, `Nevermore.'

rootshaper
rootshaper [1614]
lehet benne lőni. mi kell még egy FPS-hez? nem is csak lőni lehet majd benne hanem autót is vezetni. kéne még egy kis űrhajószimulátor bele meg mondjuk foci?
strar
strar [77]
akkor csak engem nem tud meggyőzni? Sem a grafika sem az eddig látott játékmenet.

Vissza

Fórumszabályzat