28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nem lesz egyszemélyes kampány a Titanfallban [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: Nem lesz egyszemélyes kampány a Titanfallban
A fejlesztők azzal magyarázzák a döntést, hogy a játékosok elenyésző százaléka játssza csak végig az egyszemélyes kampányt, így nem látják értelmét. Inkább minden erőforrással a többjátékos módra koncentrálnak.

Yourmom
#10 Yourmom [528]
Inkabb legyen egy atlagon feluli multija minthogy egy feledekeny, rosszul megirt 6-7 oras singlije.

Válasz erre

LordMatteo
#9 LordMatteo [29425]
Mert olyan, mint a foci. Rövid idő alatt megtanulod, viszonylag egyszerű, és relatíve könnyen lehetsz benne átlagosan jó játékos.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: MattMatthew 2013.06.24. 09:47
MattMatthew
#8 MattMatthew [11915]
CS-ben sincs semmi extra aztán mégis hányan tolják.

Man literally too angry to die

Válasz erre

Előzmény: david139 2013.06.23. 23:31
LordMatteo
#7 LordMatteo [29425]
Nem azt mondtam, hogy nincs ilyen ember, csak azt, hogy üzleti szempontból teljesen érdektelen a létszámuk.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: gregmerch 2013.06.23. 18:45
david139
#6 david139 [18716]
Lássuk be, a legtöbb ember, akit a single érdekli, az leszedi torrentről
Egyébként semmi extrát nem látok ebben a játékban, lehet érdekesen ugribugrizni, de ennyi.

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Fade
#5 Fade [51]
Én nem bánom, a BF3/4-ből is simán kimaradhatna az egyjátékos mód.

Válasz erre

gregmerch
#4 gregmerch [3766]
Pl. én ... A multira magasról teszek, sry. (Kivéve természetesen a tesztjátékokat.)

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2013.06.23. 18:03
LordMatteo
#3 LordMatteo [29425]
Tök jogos, és korrekt. Meg lehet nézni, hogy (csak, hogy tényleg statisztikailag mérhető példánál maradjunk) a BF és a CoD szériát MEGVÁSÁRLÓK közül hányan veszik meg a játékot a singleplayerért...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Drukala
#2 Drukala [559]
A lottó ötös számait nem tudnák megjósolni nekem szabadidejükben?

"I guess I have a soft spot for pretty faces"

Válasz erre

Artemius '89
#1 Artemius '89 [405]
Ez mekkora örjítő baromság!!!

A földönkívüli intelligencia létezésére az a legnagyobb bizonyíték, hogy még egyszer sem tették a lábukat a bolygónkra.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat