28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Konzolokra is jöhet az Elite: Dangerous [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: Konzolokra is jöhet az Elite: Dangerous
A fejlesztés elsősorban PC-re folyik, de a készítők "bolondok lennének, ha nem gondolkoznának konzolokban".

Lacko
#1 Lacko [11561]
Te jóságos ég! Mennyi, de mennyi időt eljátszottunk az eredeti, ZX Spectrumos verzióval. Nem hiszem, hogy az életben (ideértve a nyugdíjas éveimet) lesz még valaha ennyi időm, amit ez a játék igényel.
Pedig nagyon szép ez a felturbózott verzió és közben tökre adja a régi érzést.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat