28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

10 perc Vampyr [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: 10 perc Vampyr
Milyen is az élete egy újdonsült vámpírnak a spanyolnátha idején Londonban… aki ráadásul főállásban orvos?

Peace
#7 Peace [28896]
Nem tartom valószínűnek az idei megjelenést, de persze tévedhetek. Nem nagyon tudok már rápörögni igazán játékokra. Van 1-2, amit várok, de azoknak is bizonytalan a megjelenésük. Addig meg vagy előveszek valami régi kedvencet vagy épp beesik valami váratlan meglepetés a semmiből, mint az "Expeditions: Viking".

Válasz erre

Előzmény: GeryG 2017.06.15. 11:21
GeryG
#6 GeryG [2379]
Azért remélem, hogy annyira bőven idejük már nincs. Mert az azt jelentené, hogy ez is 2018... az meg még piszok messze van. Jobban örülnék egy szept-nov közti premiernek. Mert vámpíros játékból tényleg ínség van nagyon... most mindenki a vikingeket tolja. meg a világűrt...

Válasz erre

Előzmény: Peace 2017.06.15. 10:26
Peace
#5 Peace [28896]
Piszkosul jó az atmoszféra, nekem nagyon adja! A harc az egyedül, ami még kicsit nyersnek tűnik, nem elég letisztult. De ez még csak pre-alpha. Bőven van idejük csiszolni rajta.

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2017.06.15. 08:06
Peace
#4 Peace [28896]
Valóban rettenetesen ínséges időszak volt ez az elmúlt 13 év...Én a "Bloodlines"-t is szerettem legalább annyira, mint a "Redemption"-t, a hibái ellenére. Elképesztően szeretem a vámpír témát, a Masquerade könyveket meg végképp (már azt a keveset, amelyikhez hozzájutottam). Bízom benne, hogy egy korrekt végeredményt kapunk majd kézhez!

Válasz erre

Előzmény: McCl@ne 2017.06.15. 07:38
Creativ3Form
#3 Creativ3Form [33872]
SZtem is jóféle, bár én a Dontnodban a Remember Me és a Life is Strange után vakon megbízom. Amúgy van egy 15 perces demo gameplay a játékról, nem tudom láttátok e.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

McCl@ne
#2 McCl@ne [13409]
Ez tényleg egész jónak tűnik! Vámpíros téma is jó lesz, ha minőségi feldolgozásra kerül, mert egyelőre szerintem kb. a Witcher 3 vonatkozó részei viszik a prímet ebben a tekintetben (legalábbis a 2004-es - bughalmaz - Bloodlines óta).

Respect is not given. It's taken.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2017.06.15. 06:51
Peace
#1 Peace [28896]
Elég korrekt! Talán eddig az egyetlen cím, amire felkaptam a fejem az E3 alkalmából. Kíváncsian várom a végleges változatot!

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat