28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

10 perc Vampyr [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

GeryG
GeryG [2379]
Azért remélem, hogy annyira bőven idejük már nincs. Mert az azt jelentené, hogy ez is 2018... az meg még piszok messze van. Jobban örülnék egy szept-nov közti premiernek. Mert vámpíros játékból tényleg ínség van nagyon... most mindenki a vikingeket tolja. meg a világűrt...
Peace
Peace [28896]
Piszkosul jó az atmoszféra, nekem nagyon adja! A harc az egyedül, ami még kicsit nyersnek tűnik, nem elég letisztult. De ez még csak pre-alpha. Bőven van idejük csiszolni rajta.
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
SZtem is jóféle, bár én a Dontnodban a Remember Me és a Life is Strange után vakon megbízom. Amúgy van egy 15 perces demo gameplay a játékról, nem tudom láttátok e.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Vissza

Fórumszabályzat