Mert vámpíros játékból tényleg ínség van nagyon... most mindenki a vikingeket tolja.
meg a világűrt...Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Mert vámpíros játékból tényleg ínség van nagyon... most mindenki a vikingeket tolja.
meg a világűrt...
Amúgy van egy 15 perces demo gameplay a játékról, nem tudom láttátok e. Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!