28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Destroyer Command (Előzetes)

Lacko
#3 Lacko [11561]
Jó a logód! A mikrohullámun játszod?

Válasz erre

Előzmény: Aruns 2002.03.12. 14:34
Lacko
#2 Lacko [11561]
Ja én is olvastam, hogy 2 pontot kapott a 10-ből... Háát majd meglátjuk, ha megjön a tesztverzió. Egyébként simán hihető, amit a gamspoton írtak, hogy túl hamar hozták ki és tele van bug-gal. A Silent Huntert addig csiszolgattak, hogy majndem két évet csúsztak a kiadásával (silent waiter). A DC-n meg kompenzálni akartak, de elszarták.
Azért a SubSim.com nem ír róla ennyire rosszakat. De ők már kipróbálták a DC vs SH2 multijátékot, ami valószínüleg feledteti a kisebb hibákat, ami önálló játékban idegesítő.

Válasz erre

Előzmény: Aruns 2002.03.12. 14:34
Aruns
#1 Aruns [7073]
Ehhh, Lacko, a rombolókat nem a tengeralattjárók miatt "találták ki".
Egyébként itt a gamespot értékelése a progiról:
http://gamespot.com/gamespot/filters/products/0,11114,340185,00.html
Hmmm... Sőt, az olvasók is irtóra lehúzták...:/

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat