28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Késik a Doom 3 (Hírek)

Peeter
#9 Peeter [5697]
Demoval???
Nem inkább az alphával???

I don't want you back!!!

Válasz erre

Előzmény: Martin bátyó 2003.12.01. 14:50
Martin bátyó
#8 Martin bátyó [2774]
jah jatszottatok a demoval? hat az mekkora majd befostam sztem hamarosan kiadjak csak csiszolnak meg egy ket beallitast ed mar elegge ott van a szeren

Válasz erre

Z-Master
#7 Z-Master [20407]
De reméljük,hogy nem lesz rétestészta!

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Válasz erre

Peeter
#6 Peeter [5697]
Arra a sorsra biztos nem jut.
Túl sok munka van már benne.

I don't want you back!!!

Válasz erre

Előzmény: neozed 2003.11.07. 17:34
Gerry
#5 Gerry [8082]
Arra nem fog. Ha máshogy nem, hát kiadják mint engine techdemót.

Válasz erre

Előzmény: neozed 2003.11.07. 17:34
Zup
#4 Zup [2161]
Én sejtettem, hogy ez lesz...

‎1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

Válasz erre

neozed
#3 neozed [1399]
Sokadszorra késik, csak nehogy a Duke forever sorsára jusson...

Örökké nem eshet!

Válasz erre

gj2k
#2 gj2k [2375]
a pc-s gémerek már semmin sem lepődnek meg.
suxx

(ja de! ha egy gamma előbb jön ki pár nappal esetleg egy héttel!)

Vietcong Reloaded :-D

Válasz erre

Ghoost
#1 Ghoost [11787]
Ugye ezen senki sem lepődött meg?

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat