28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

_OBig_
_OBig_ [3]
Barthezz 1713!

Elindítod a játékot, Resumae Game--Itt kiválasztod a pályát, majd Enter. A következő menüben válaszd a Difficulty-t, Enter, és a Time Trial-t.

Az első 4 pályához már találsz Time Trial mentést nálunk, amiben persze a full rewards-ok is benne vannak.
Barthezz
Barthezz [54711]
Az AOD sztem is jó volt, nemtom miért szidták annyian! A Hall of Seasons helyszínek meg kifejezetten a régi misztikus TR hatást hozták benne vissza

Egy kis Legend kérdés: Hol lehet beállítani, ha egy pályát Time Trial módban akarok játszani?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Razor03
Razor03 [14703]
Egy a véleményünk . Azon érződött a "Core Design hátás". Ez a rész már valami egészen más, nem az az igaz Tomb Raider.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

_OBig_
_OBig_ [3]
Bocsánat.
Nem találtam ilyet U.R.H, így oldottam meg.

Az AOD után talán jó lesz, bár nekem még az is jobban tetszett, főleg, ha rendesen befejezte volna a Core.
OBig
OBig [95]
hdhd
U.R.H.
U.R.H. [4178]
Mikor fórumozol a hozzászólások felett van egy olyan, hogy "adatmódosítás". Ott.

Holnap kezdem el a tr6-t. Régen egyszer már elkezdtem, de abba hagytam. Remélem utána a tr7 nagyot fog durranni.
OBig
OBig [95]
Egy kis OFF.

Nem tudja valaki, itt hol lehet megváltoztatni az INFO-s adatokat? Már egyik sem valós. Nem találok semmi "Profil" feliratot.
OBig
OBig [95]
Olvastam Razor03.
Csak vártam kicsit, nehogy elvegyem mások kedvét a véleményemmel.
Én annak idején a 4-nél csöppentem Lara elé, így visszafelé játszottam végig a részeket. De felköthetik a gatyót azok, akik most a Legenddel kezdték. És nem is biztos, hogy tetszeni fognak nekik sajna. Viszont sok fiatal állt neki TR-es pályákat szerkeszteni, és ez jó jel.
Razor03
Razor03 [14703]
Egyetértek.. ezt már én is írtam, visszább, meg mást is... csak az újoncok el voltak ájulva a 7. résztől így elveszett a hsz-k között a véleményem.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Barthezz
Barthezz [54711]
Pontosan, szép és jó a TR7, de vhogy nem éreztem azt a TR feelinget, amit az eddigi összes rész alatt éreztem amit végigjátszottam. Sokkal jobb volt, amikor szabadon lehetett bolyongani az egyes helyszínek között és tetszoleges sorrendben megoldani a feladatokat, nem pedig egy full lineáris pályát követni Meg hát a játék "hosszúsága" is valóban egy vicc, a TR4-bol ha kiragadjuk pl. Alexandriát, az kb. egymaga olyan hosszú volt, mint az egész TR7, csak a TR4-ben ez kb. a játék negyede volt mindössze Meghát a végso foellenség is óvodásoknak készült, a többi TR-ben mindig szenvedtem a fomuftinál, itt meg 3-adszorra vagy 4-edszerre simán kinyírtam...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat