egyszer öcsém megálmodta, hogy hová tűnt a fejsze, én meg nemrég azt álmodtam, hogy egyik haverom itt van, megy a mark of chaos intro, és asszongya: "Kassai íj", kedden itt volt, és ugyanígy volt, ment az intro, és ezt mondta, azt hittem beszarok... na mindegy, lehet, hogy csak halucináltam

)