Olyat érzel, hogy már egyszer megtörtént veled az egész. Azt olvastam, hogy a deja vu érzést az okozza, hogy amikor kicsit le vagy fáradva, az agyad egyik fele lassabban "dolgozik", mint a másik, és ugye ebből kifolyólag lassabban is fogja fel a környezet ingereit. Viszont ugye felfogja az agyad gyorsabbik fele a dolgokat, a másik meg egy három tízezred másodperccel később, és azt hiszed, hogy ez az egész már megtörtén veled - de csak azért, mert az agyad "gyorsabbik fele" már tényleg átélte. Ééééérted...
Én nem hiszek a jövőbe látásban, ugyanis a jövőbeli dolgok még nem történtek meg
Így nem is láthatjuk őket előre.My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

)