28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Feketelyukak és egyéb hihetetlen dolgok...



Írd ide hozzászólásod:

Germinator
Germinator [29908]
deja vu, ismered? Olyat érzel, hogy már egyszer megtörtént veled az egész. Azt olvastam, hogy a deja vu érzést az okozza, hogy amikor kicsit le vagy fáradva, az agyad egyik fele lassabban "dolgozik", mint a másik, és ugye ebből kifolyólag lassabban is fogja fel a környezet ingereit. Viszont ugye felfogja az agyad gyorsabbik fele a dolgokat, a másik meg egy három tízezred másodperccel később, és azt hiszed, hogy ez az egész már megtörtén veled - de csak azért, mert az agyad "gyorsabbik fele" már tényleg átélte. Ééééérted...
Én nem hiszek a jövőbe látásban, ugyanis a jövőbeli dolgok még nem történtek meg Így nem is láthatjuk őket előre.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Haegemonia
Haegemonia [422]
mert például gondolj bele, veled is biztos megtörtént már, hogy úgy érezted, hogy már ez veled megtörtént
egyszer öcsém megálmodta, hogy hová tűnt a fejsze, én meg nemrég azt álmodtam, hogy egyik haverom itt van, megy a mark of chaos intro, és asszongya: "Kassai íj", kedden itt volt, és ugyanígy volt, ment az intro, és ezt mondta, azt hittem beszarok... na mindegy, lehet, hogy csak halucináltam
dghost
dghost [2807]
Hát azt mondják, hogy az ember csak agyának 10%-át használja. Ha a jövőbe nem is fogunk látni, de idővel "birtokba vesszük" agyunk eleddig kihasználatlan területeit és talán meglepő dolgokra leszünk képesek! Telepátia, stb...(szárnyalhat a fantázia az ötletek terén! )
Haegemonia
Haegemonia [422]
szerintetek az emberek képesek lehetnek a jövőbe látni?
nem valami szerkezettel, hanem csak úgy, estleg sok-sok év múlva elérhetnek-e az emberek olyan fejlettségi szintet, hogy maguktól a jövőbe lássanak?

Vissza

Fórumszabályzat