28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

Rettenthető
Rettenthető [1963]
A közepes pályán is kihasználható már ez az...
Az átmenő forgalom nem a kis utakra terhelődik, mert 800 buszt nem igen szeretik az alacsonyabb rendű utak.
A metrók kezdetben nagyon fosak voltak, de mostmár a nyomortelepek is kezdenek felfejlődni (amik mellé leraktam) így a metrón 400-3200 személy utazik havonta, ez erősen tehermentesíti az utakat.
Én asszem még csinálok vagy 1-2 ilyen közepes pályát (körbeépítek egy nagyot) és utánna állok bele egy nagyba, az sokat könnyít.

Nálam jobb szeretnek sétálni, meg buszozni, mint autózni, de mostmár a metró is jön felfelé - mint azt a mellékelt ábra is mutatja.

A demokrácia egy helyen található meg az egész Világon: A szótárban.

Vissza

Fórumszabályzat