Az átmenő forgalom nem a kis utakra terhelődik, mert 800 buszt nem igen szeretik az alacsonyabb rendű utak.
A metrók kezdetben nagyon fosak voltak, de mostmár a nyomortelepek is kezdenek felfejlődni (amik mellé leraktam) így a metrón 400-3200 személy utazik havonta, ez erősen tehermentesíti az utakat.
Én asszem még csinálok vagy 1-2 ilyen közepes pályát (körbeépítek egy nagyot) és utánna állok bele egy nagyba, az sokat könnyít.
Nálam jobb szeretnek sétálni, meg buszozni, mint autózni, de mostmár a metró is jön felfelé - mint azt a mellékelt ábra is mutatja.
A demokrácia egy helyen található meg az egész Világon: A szótárban.
