28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

DDsim
DDsim [1]
Tudnátok segíteni? Már jó ideje megcsin a repteret és több éve ilyen barna kockás izé van alatta se repcsi se semmi más csak egy épület van rajta... Kell még várnom hozzá?

Dd

Vissza

Fórumszabályzat