Indok a Vegasról pl.:
1.egyértelmű, h elfogadható legyen a graf. (Mondjuk ez a SM3 elég hülyeség, elég lett volna a far cry-os motor mindenütt, én azt is elfogadtam volna): most neked vagy szar géped van és ezért mondasz ilyeneket az ilyen tipusú gémekre, vagy hülye vagy. Ez egy elég jó indok.
2.jó története van, sőt felülüberel az összes sorozatoktól. Látszik, h gőzöd sincs, h milyen lett a Vegas a Lockdownhoz (bár nekem az is tetszik) képest.
3.ekkora hangulat még nem volt, ami folyik a Vegasban...
Azt ajánlom, mielőtt letámadsz játékokat, és minket, ismerd ki jól azt, aztán pofázz, nyúzd le róla a bőrt ha úgy tetszik, nem pedig így ismeretlenül
Na, szeva
Miami forever
