28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Vezetésbiztonsági tanácsok



Írd ide hozzászólásod:

Peac
Peac [1222]
Vöröses villanást láthattál. Nekem is állandóan villan, függetlenül, hogy mennyivel megyek. - No para!

Örültem. :)

kEnAcE
kEnAcE [9563]
Figyuzzatok!
Ma visszafelé az M1-M7-es közös szakaszán a Decathlon magassaágában szerintem levillantott az új csodatrafi olya 110km/h-val mentem?
De ez elvileg benne van a +10% kalibrációs határban. Vagy ez csak egy mese? Vagy lehet, hogy tényleg a lemenő nap narancssárga visszaverődését láttam?

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Vissza

Fórumszabályzat