28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia - The Movie



Írd ide hozzászólásod:

Sammy
Sammy [244]
Egyszerűen nem értelek, de ezt mosz komolyan írtad, hogy a Pop-ban csalódtál?!
Te vagy eddig az első a sok ismerőseimből, aki fikázza a prince-t.

Miami forever

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
""A fórumon mellőzd a nyomdafestéket nem tűrő szavak használatát." Ha ez sikerült aztán legyen nagy a szád." eztán legyen nagy a szám? és miért legyen nagy a szám, ha minden apró kis lényegtelen szabályt betartok? ennek nincs értelme... de a szabályra vonatkozólag: észrevetted, hogy vezetés közben hányan szarják le a legtöbb sebességkorlátozást? mégsem ezekből van a legtöbb baleset... gondolok itt a vasúton 100-al vagy többel áthajtásra... és mégis túlélik és a popot hadd fikázzam, ahogy akarom, ha nekem egy világraszóló csalódás, akkro nem azt fogom mondani, hogy jajj de rossz lesz...
MattMatthew
MattMatthew [11920]
Persze, hogy lehet ellenzést írni, csak mondjuk szerintem egy Újpest szurkoló tábor közepére sem mennél be Zöld-fehérben (most nem minősíteni akarom a csapatokat), ugyanígy egy olyan topikban meg ahol az ide írók legalább 95%-a szereti a PoP-ot nem kéne fikázni. Vagy legalábbis nem olyan formában, mint ahogy azt te tetted.

Másrészről pedig felhívnám a figyelmedet a következőre:
"A fórumon mellőzd a nyomdafestéket nem tűrő szavak használatát." Ha ez sikerült aztán legyen nagy a szád.

Man literally too angry to die

Vissza

Fórumszabályzat