28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Magic: The Gathering



Írd ide hozzászólásod:

Izsook
Izsook [375]
Reapestnek igaza van, de a RED paklinál jobb a kék . Az a baj, hogy ez a játék is a marketing áldozata lett, és megpróbálnak minél több pénzt kihozni belőle (sajnos) egyre több az egyforma tulajdonságokkal rendelkező lap, na mindegy onlineon én is kipróbálnám.

"..Na csá gyíkok Én leléptem, nekem a beszélő szar már egy kicsit sok..." Erik Cartman South Park

Vissza

Fórumszabályzat