28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battle for Wesnoth



Írd ide hozzászólásod:

somesz83
somesz83 [3336]
Tök ingyenes, szabad forráskódú körökre osztott stratégia. A grafika ma már gagyinak számít, habár a játék folyamatos fejlesztés alatt van.

Kb másfél éve kezdtem vele játszani és azt kell mondjam, hogy igen jó kis játék. Hálózaton pedig jól lehet vele szórakozni, főleg, hogy az új verzióban már be lehet állítani a körök idejét.

Ismeri valaki?
www.wesnoth.org
www.wesnoth.fw.hu

Vissza

Fórumszabályzat