Kb másfél éve kezdtem vele játszani és azt kell mondjam, hogy igen jó kis játék. Hálózaton pedig jól lehet vele szórakozni, főleg, hogy az új verzióban már be lehet állítani a körök idejét.
Ismeri valaki?
www.wesnoth.org
www.wesnoth.fw.hu

Fórum » Beszélgetés a játékokról
