Gratulálok a kampányhoz Lackó! Kicsit visszahozta a hitem az Armába. Az OFP alatt is megszokott szinvonalú jól megkomponált, fordulatos, és nem utolsó sorban kellően nehéz kampányt sikerűlt szögelned. Várom a folytatásokat.
Kv.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések