28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nvidia Geforce3 vs.Ati Radeon 8500



Írd ide hozzászólásod:

Sirmelon
Sirmelon [9786]
jatfield:

"Nem tudjátok, mikortól lesznek kaphatók a Ti4200-asok?"

Eredetileg májusban tervezte piacra dobni az nVidia /persze külhonban/, de meghatározatlan időre elnapolták, hadd fogyjanak a nagytesók addig.
De a 4400-asok ára sem rossz. Meg lesz még kevesebb is.

Sirmelon™


Si vis pacem, para bellum!

jatfield
jatfield [3488]
Én is hasonlóképpen reagáltam, és én is ugyanarra a konklúzióra jutottam, mint te. Emellett, én olvastam olyan pletykát, hogy az R250 a G4MX chipekkel akar versenyre kelni, bár ugyanitt azt is írták, hogy a vertex és pixel shader-eket nem veszik ki belőle. Június végéig, amikor upgrade-elni akarok, csak rendeződik a helyzet.
Nem tudjátok, mikortól lesznek kaphatók a Ti4200-asok?
Hubert
Hubert [1984]
jatfield:

@#*%$!***!!!!

Huh, nagyon felment a cukrom ettõl a sportszerûtlen összehasonlítástól. Ez a SimHQ "dogfight" egy nagy geci, mert egy letuningolt, nem is eredeti (Hercules) Radeon 8500-ast hasonlít össze egy prototípus G4Ti4200-al, a hasonló ár (szintén kétlem, de ez majd eldõl) meg a hasonló órajel ürügyén.
OK, az Ati lépéshátrányban van; de szerintem tisztességtelen különbözõ generációjú kártyákat összehasonlítani.
Ha megjelenik az R250-es csip, a Radeon LE ára le fog esni, és az Ati Radeon 9000 LE lesz a G4Ti4200 versenytársa.

Ettõl függetlenül, el kell ismernem, hogy igazuk van, mert mint gamer csak azt nézem, hogy mennyi teljesítményt kapok a pénzemért, és ha most választanom kellene a két kártya között, én is a G4Ti4200-ast választanám.
De mivel már van Radeon 8500-asom, a G4Ti4200 meg még nem elérhetõ, azt hiszem, megvárom a 9000-est.

Next stop, Wonderland.

Vissza

Fórumszabályzat