Pont ezért szeretjük/szeretnénk a Bioshockot.
"Amúgy meg milyen újdonság kell egy GTA-hoz?"
Ezt a Rockstarnak kéne kitalálni. Nyilván szórakoztató lesz, ahogy az eddigi összes rész, de az eddigi három GTA (2D-seket nem számítva) gyakoratilag ugyanaz a játék volt, más sztorival, városban. Nem mondom hogy elegem van belőle, mert nincs, de jó lenne egy kis vérfrissítés, mert ennyi erővel egy grafikai patchet is kaphatnánk a GTA III-hoz. Ráadásul a repülőket is kiveszik, ami a legnagyobb fun volt a SA-ban.
"de hát milyen upgréd! 100szor jobban néz ki, mint a San Andreas"
Persze hogy százszor jobban néz ki, hiszen a SA már megjelenése idején is elavult volt. A grafikai update a minimum. A Crysist sem azért (najó nem csak azért
) várom ahogy kinéz. Nanosuit, háztetőn ugrálás, aprítható tárgyak, realtime alakítható fegyverek, stb...
)
)
