28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik PC-s játékot várjátok a legjobban, 2007-ben?



Írd ide hozzászólásod:

anxius
anxius [6744]
Ertelmes hozzaszolas...a temahoz talalo...ahamm...amugy csak ennyit mondok:




UTFG
kovieli93
kovieli93 [17]
ja valaki meg tudná mondani hogy hol lehet letölteni a heroes 5 höz a map editort??? meg köszöném

Vissza

Fórumszabályzat