28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik PC-s játékot várjátok a legjobban, 2007-ben?



Írd ide hozzászólásod:

Rmx
Rmx [32]
Nah ez csontra nem ide illik, de mindenki jót fog röhögni. a 97. oldalra ha visszamentek, és megnézitek azt a topikot hogy ,, Kinek milyen gépe van,, beszarás.. P3 a 700Mhz vek a király..

A hülyeség, a hidrogén mellet a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a világegyetemben!!

Vissza

Fórumszabályzat