én nem ismerem az Undygot, de utánanéztem... hát nem mai játék, bár nem mintha ez jelentene valamit is
agyatlan hent?... hát, nekem személy szerint a serious sam paletta is bejött, szal minden mennyisiégben jöhet
(főleg ilyen "szép" grafika mellett)