28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ArmA: Armed Assault (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

antonioo
antonioo [2]
Én még csak most találkoztam a Armed Assault-al.Valahogy nem jövök rá, hogy a tüzérséget hogyan kell használni,holott írják hogy igénybe lehet venni mint támogatást. Vagy ez csak elírás? (Itt nem a letölthető sriptekre gondolok)
Remélem tudtok valami okosat!

Vissza

Fórumszabályzat