28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bearanyozódott a Crysis (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Az igaz, hogy én sem panaszkodom... végülis 40 fps-ig tudtam feltornászni úgy, hogy az árnyék high-on (mediumon fos volt), a post p. meg mediumon van. 1280*768 + 2xAA mellett

Respect is not given. It's taken.

Sevores
Sevores [5211]
Most nekem gyönyörűen hasít, közel fullon.
McCl@ne
McCl@ne [13409]
Megvesztek olyat, ami nem megy fullon?
Én megvárom, amíg befutnak az első reakciók, patchek, aztán ha valamit csiszolnak rajta, akkor befizetek rá én is.

Update: illetve az remélem csak a demó gyermekbetegsége, hogy a hullák kb. olyanok, mintha ólomból lennének...

Respect is not given. It's taken.

Vissza

Fórumszabályzat