28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Sting!



Írd ide hozzászólásod:

Skyrider
Skyrider [7]
Jóvan , én hibám

Elnéztem vmit .... na mindegy mosmá jó

Most a greenhouse-t csinalom... elég gázos az az első őr :S

Az élet egy szar játék.... de a grafikája nagyon ott van :)

Vissza

Fórumszabályzat