Elnéztem vmit .... na mindegy mosmá jó
Most a greenhouse-t csinalom... elég gázos az az első őr :S
Az élet egy szar játék.... de a grafikája nagyon ott van :)
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Az élet egy szar játék.... de a grafikája nagyon ott van :)