28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bearanyozódott a Crysis (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

kEnAcE
kEnAcE [9563]
Ezt magyarázom. A Very High 1000x szebb, mint a High.
A post processről meg annyit, hogy lassan de biztosan lefogja váltani a FSAA-t.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

afro
afro [283]
Nézzétek meg a configomat, és így very high-ra állítva mindent (kivéve az árnyéákokat), motion blur=1 beállítással 800x600-ban 30 FPS-t produkál, és a látványvilág kimagaslóan jobb, mintha mindent high-ra vennék és 1024x768, vagy mediumra és 1280x1024-ben játszanám. A postprocessben van edgeAA, és a motion blur=1 miatt az éleket picit elkeni, ami miatt nem lehet szinte a tördelt éleket látni.
Lehet erről vitatkozni, de sztem jobb alacsonyabb felbontással, de max shader, meg postprocesszel, mint fordítva. Ízlések és pofonok...

afro

Vissza

Fórumszabályzat