28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

ruskyy
ruskyy [1250]
SZIA! SAJNOS NEM TUDJUK, DE KERESS A BAL KEZEDNÉL EGY OLYAN GOMBOT HOGY "CAPS LOCK", NAHH AZT NYOMD MEG EGYSZER! KÖSZI.

Bolje biti pijan, nego star.

getcarter
getcarter [7]
SZIASZTOK!

SEGITSEN LÉCCI V.KI!
SZÜKSÉGEM LENNE ARRA A KODRA AMI AZT AZ ABLAKOT NYITJA AMIBEN AZ A MEDVEÖLŐ PUSKA VAN!!!
NA MEG PERSZE A TÖBBI KOD IS JÓ LENNE , AMI ILYEN FEGYVERSZEKRÉNYHEZ VALÓ , MEG ILYESMIK...
ELÖRE IS KÖSZI...

Vissza

Fórumszabályzat