28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horrorjátékok



Írd ide hozzászólásod:

Magellan
Magellan [811]
Igazából a jó horror gamek szerintem PS2-re jönnek ki és nem PC-re. Én nem igazán szeretem a stílust de ez most8. A Silent Hill trilogia, Fatal Frame, kb. 5 Resident Evil stb. Szal jók vannak.

Nintendo - Nintendo - Nintendo - Nintendo - Nint...

Vissza

Fórumszabályzat