28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Chat vs. Fórum



Írd ide hozzászólásod:

Fan gamer!!
Fan gamer!! [274]
Hangulatomtól függ, de általában a fórum...
Mellesleg azt a zárkózott jelzőt komolytalannak tartom

A pokolra fogok jutni... Nembaj, sok lesz ott az ismerős...

Vissza

Fórumszabályzat