28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PC-s játékok PS2-n



Írd ide hozzászólásod:

Szoszomed
Szoszomed [320]
Sziasztok!!PC játékot hogy lehet átkonvertálni Playstation-re??Mielőtt bárki lenyomná a dolgot azzal hogy "nem lehet":1szer ps1-re szereztem egy FPS játékot amit állitólag PC-ről konvertáltak át ps1-re.Akkoriban (sajnos) nem kérdeztem rá a részletekre....,de ha vissza gondolok akkor valószinüleg igaz volt.A játék irányitása elméletben billentyüzettel és egérrel tőrtént.A gyakorló pályán és persze játék kőzben is azt irta ki hogy nyomjam meg a bal egérgombot,jobb egérgombot,W,A,S...és egy darab papirra volt le irva hogy melyik gomb,melyik PS kontroller gomjára vonatkozik pl:bal egérgomb=L1,jobb egérgomb=R1,ENTER=START....A videó beállitásoknál pedig szerepelt a PC-re illetve monitorra vonatkozó beállitások is:képfelbontás,szin mélység,játék futtatása:ablakban vagy teljes képernyőn....De ezeket változtatni nem lehetett.Szóval szerintem az tényleg egy PC játék volt átkonvertálva ps1-re.Valaki tud valami konkrétumot erről??

Vissza

Fórumszabályzat