28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Heroes of Might and Magic Kingdoms (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Aruns
Aruns [7073]
e-bay meg egyéb elekronikus helyeken is biztos elérhető lesz majd (kérdés, hogy érdemes-e megvenni ezt a kiadást)

Személy szerint még mindig nagyon sokat játszom számítógépes játékokkal és ez valószínűleg meg is marad életem végéig, de az extra verziók és a körítés már nem érdekel (helyhiány miatt sem, többszáz könyvem is be van dobozolva muszájból, ládányi dobozokat nem tudok hova tenni)

A legnagyobb extra kiadásom egy US verziós szó szerint koffernyi progi volt: jópofa dolog, de a felárat nem éri már meg nekem, úgysem használom, ami benne van (max ha póló virít benne vagy pendrive)
VodevilX
VodevilX [11345]
Ezt elfogadnám, de sztem ilyet csak az ubi shopból vehetsz :\

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Myrddraal
Myrddraal [255]
Én erre a Complete Edition-re is eléggé kiváncsi vok, itt van egy kép a doboz tartalmáról, egész komolynak tűnik

What is locked, can be opened. What is hidden, can be found. What is yours, can be mine...

Vissza

Fórumszabályzat