lenne 1 kísérletem a topik feltámasztására, amíg megjön a 2. rész. mindenki leírhatná a top 10 x akták részét, kíváncsi lennék rá hogy kinek mi jött be (és miért).
nekem:
anasazi: a fordulópont a sorozatban, rengeteg titok és rejtély merül fel illetve derül ki
a gemkapocs akció: mulder visszatér
a jég: "the thing" rip off, de a legjobb rész az 1. évadban
készülj a halálra: scully betegsége
a törtető: az egyik legjobb negatív karakter a sorozatban
a látogatók: vicces rész
a lombik: az első fontosabb összeesküvések
a vonat: a hibrid sztori kezdete
a baktériumvariáns: kormány-összeesküvéses, fordulatos, rejtélyes
tunguszka: krycek vs. mulder
sakálemberek...