Engem kedvelt az NSA és emlékszem a hajós pályán lambert nekem a telefonba a seggemet is kinyalta volna. Aztán letöltöttem egy mentést amibe már kevésbé komálta az NSA sam fishert, ott meg már olyanokat mondott lambert, hogy ezt most ne csesszem el meg stb.
Jópofa!
