28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Router



Írd ide hozzászólásod:

1zeusz
1zeusz [2]
Sziasztok!

Szeretnék egy WLAN Routert, de nem vágok róla semmit. Abszolút kezdő vagyok hálózatok terén. Ezért kérem a segítségeteket a megfelelő márka és típus kiválasztásához. Csupán Rátok tudok hagyatkozni, és bízom a tapasztalatotokban.

Nos: szeretném 3 számítógépen és esetenként egy notebookon is megosztani a netet. Itthon Chellonk van, és azt hallottam, hogy azt még sokkal bonyolultabb megosztani routerrel, mint a Dsl-t. Úgy tudom, hogy az csak egy adott alaplap ip címével működik a net. No, ezt vajon hogy lehet megoldani? Ha veszek egy routert, akkor kapok hozzá 4 vevőegységet? Vagy csak egy router kell, és a gépekbe wifilankártya?

Várom a megoldásokat! Előre is köszönök mindent!

Vissza

Fórumszabályzat