28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Grand Theft Auto III (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

Mephisto
Mephisto [5959]
Wotan, szerintem nem mertél 10-et adni, elvileg jogos az, hogy ha valamelyik játék TÖKÉLETES és 10-et kap, akkor nem létezhet nála jobb. De a fenébe is, a GTA3 bosszantó bugok és minden ellenére min 10-et ér játszhatóság, grafika terén biztosan, hangok terén már kevesebbed, de zene terén többet, mint 10.

"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.

Vissza

Fórumszabályzat